Jednostki pomocnicze Gminy Sępólno Krajeńskie

Skład Rad Sołeckich Samorządów Mieszkańców
w Gminie Sępólno Kraj. na kadencję 2003 – 2006.

1. Dziechowo:
Dobber Tadeusz – Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Józef Trojankowski – członek
Marcin Skiba – członek
Zdzisław Szwarc – członek
Roma Gustyn – członek

2. Iłowo:
Drobczyńska Mirosława - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Joanna Miczko – członek
Andrzej Staniewski – członek
Barbara Sikora – członek
Zbigniew Karłowicz – członek

3. Jazdrowo:
Sieg Robert - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Wiktor Wołowiec – członek
Marek Urbański – członek
Dorota Fryżewska – członek
Agnieszka Kucharska – członek

4. Komierowo:
Socha Medard - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Janusz Ańcuta – członek
Eugeniusz Szymański – członek
Jan Kowalczyk – członek
Maria Gorzelańczk – członek

5.Lutowo:
Kwasigroch Roman - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Antoni Madej – członek
Celina Ciesielska – członek
Stanisław Pokora – członek
Albin Wrażeń – członek

6. Lutówko:
Nowak Bernard - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Tadeusz Oelberg – członek
Waldemar Mrugalski – członek
Urszula Fregel – członek
Teresa Dzikowska – członek

7. Niechorz:
Rzeczkowski Czesław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Lech Powroźnik – członek
Marian Bukolt – członek
Piotr Wójcicki – członek
Brygida Bukolt – członek

8. Piaseczno:
Sokulski Feliks - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Kazimiera Stryszyk – członek
Jarosław Tadych – członek
Henryk Maluchnik – członek
Bogumił Szpojda – członek
Stefan Drobczyński – członek
Wioletta Urban – członek
Marian Zwiefka – członek

9. Radońsk:
Wiśniewski Stanisław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Andrzej Szalski – członek
Zdzisław Grzeca – członek
Krzysztof Bryl – członek
Elżbieta Kowalczyk - członek

10. Sikorz:
Dargiewicz Ryszard - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Zbigniew Mróz – członek
Janusz Michniacki – członek
Henryk Bindek – członek
Jerzy Rączka – członek

11. Świdwie:
Wagner Albert - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Czesław Kienast – członek
Mariusz Kałaczyński – członek
Roman Niemczyk – członek
Maria Adamczak – członek

12. Teklanowo:
Kozielecka Judyta - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Aleksander Moryl – członek
Mieczysław Gulka – członek
Mariusz Heleniak – członek
Wanda Polska – członek

13. Trzciany:
Gapa Tadeusz - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Kazimierz Gostomski – członek
Dorota Rusiniak – członek
Józef Barwiński – członek
Władysław Fiałkowski – członek

14. Wałdowo:
Pukownik Marian - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Aleksander Rynk – członek
Jadwiga Polasik – członek
Andrzej Rydzkowski – członek
Brygida Świniarska – członek
Janusz Gruszka – członek
Kazimierz Stryszyk – członek
Kazimierz Horyd – członek
Kazimierz Król – członek
Bożena Mania – członek

15. Wałdówko:
Brzykcy Henryk - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Halina Andrzejewska – członek
Robert Grochowski – członek
Teresa Zenel – członek
Franciszek Tarlach – członek

16. Wilkowo:
Pieczywek Tadeusz - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Gabriela Spychała – członek
Adam Stryszyk – członek
Jerzy Gano – członek
Zbigniew Szymański – członek

17. Wiśniewa:
Basiński Czesław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Krzysztof Basiński – członek
Alfons Buda – członek
Zbigniew Ziemski – członek
Henryk Kukliński – członek
Adam Demski – członek
Grzegorz Jarski – członek
 
18. Wiśniewka:
Pawełek Marzena – Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Eugeniusz Woźniak – członek
Jan Czajka – członek
Helena Olczak – członek
Mirosław Piehl – członek

19. Włościbórz:
Dudzic Stasnisław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Antoni Dolny – członek
Stanisław Niemyjski – członek
Tomasz Chylewski – członek
Janusz Łodziński – członek

20. Wysoka:
Czarnecki Zygmunt - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Jerzy Kuchna – członek
Kazimierz Czachor – członek
Ewa Miller – członek
Kazimierz Kaczmarek – członek

21. Zalesie:
Gugnacki Zdzisław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Stanisław Muziewicz – członek
Jan Brachowski – członek
Franciszek Radowski – członek
Zygmunt Zdrojewski – członek

22. Zboże:
Tomaszewski Stanisław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej
Mieczysław Borowicz – członek
Mirosław Borowicz – członek
Ryszard Włodarczak – członek
Bronisław Kienast – członek

23. Samorząd Nr 1:
Drogowski Kazimierz – Przewodniczący Samorządu
Paweł Dankowski – członek
Dariusz Jałocha – członek
Grzegorz Borowicz – członek
Zygmunt Szulc – członek
Zbigniew Madej – członek
Stanisław Klainbauer – członek
Jan Ruszczyk – członek

24. Samorząd Nr 2:
Cyra Józef – Przewodniczący Samorządu
Franciszek Dziobak – członek
Janina Chanajewska – członek
Mieczysław Gabrych – członek
Łukasz Rosiński – członek
Tadeusz Ruchalski – członek
Zygmunt Kurzyński – członek

 


Wytworzył: Jarosław Dera (26 czerwca 2003)
Opublikował: Jarosław Dera (26 czerwca 2003, 18:49:48)

Ostatnia zmiana: Administrator (21 marca 2008, 14:37:47)
Zmieniono: przeniesiono

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 14859

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij