Wyniki wyborów w Gminie Sępólno Krajeńskie.

Wybory Burmistrza Sępólna Krajeńskiego

Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1) KUJAWA Roman Marian zgłoszony przez KWW
ALTERNATYWA 2010

338
2) LEWANDOWSKI Marek zgłoszony przez KW POLSKIE
STRONNICTWO LUDOWE
621
3) STUPAŁKOWSKI Waldemar Edward zgłoszony przez KWW
PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
3 969
Komisja stwierdziła, że:
A. Liczba głosów stanowiąca ponad połowę głosów ważnych wymagana dla wyboru burmistrza wynosi 2 465.
B. Wymaganą liczbę głosów uzyskał i został wybrany na burmistrza  
STUPAŁKOWSKI Waldemar Edward zgłoszony przez KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY.


Wybory do Rady Miejskiej w Sępolnie Krajeńskim

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 5 mandatów.
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1. Głosów ważnych oddano
1735
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 1 — KOMITET WYBORCZY SLD
1217
1) PATYNA Marek Zbigniew
227
2) BUKOLT Marek
183
3) LUTOWSKA Krystyna Teresa
184
4) ROHDE Stanisław Kazimierz
397
5) ROSIŃSKI Łukasz
226
Lista nr 2 — KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
1) WIRKUS Jerzy
109
Lista nr 21 — KWW FORUM 2010
328
1) FLIEGER Helena
328
Lista nr 22 — KWW ALTERNATYWA 2010
556
1) DUDEK Grzegorz
420
2) DAMS-JAKUBCZYK Izabella Monika
136
Lista nr 23 — KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
1749
1) FERENSZTAJN Antoni Wiesław
317
2) GROCHOWSKA Wiesława
391
3) NIKEL Janusz Zygmunt
392
4) POROŻYŃSKI Roman Henryk
347
5) TOMAS Janusz Piotr
302
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:
POROŻYŃSKI Roman Henryk
347
z listy nr 23 KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
GROCHOWSKA Wiesława
391
z listy nr 23 KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
NIKEL Janusz Zygmunt
392
z listy nr 23 KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
ROHDE Stanisław Kazimierz
397
z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY SLD
DUDEK Grzegorz
420
z listy nr 22 KWW ALTERNATYWA 2010
 
Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 4 mandaty.
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1. Głosów ważnych oddano
1428
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 1 — KOMITET WYBORCZY SLD
1135
1) DROGOWSKI Kazimierz
405
2) GROCHOWSKI Robert Henryk
337
3) SZULC Zygmunt
151
4) TYX Jan Joachim
242
Lista nr 2 — KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
178
1) BARC Józef
94
2) LEWANDOWSKA Anna Marlena
84
Lista nr 21 — KWW FORUM 2010
173
1) BARABAS Kazimierz
173
Lista nr 22 — KWW ALTERNATYWA 2010
515
1) POŻYWIO Krzysztof Andrzej
69
2) NEUMANN Sławomir Andrzej
131
3) ZABROCKI Dariusz
117
4) PIECZYWEK Joanna
198
Lista nr 23 — KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
1165
1) BUKOLT Jolanta Helena
242
2) MICZKO Anna
420
3) PIEKUT Andrzej Wiesław
225
4) RÓZGA Edmund Jan
278
Lista nr 24 — KWW "NIEZALEŻNI" PLUS
302
1) HERDER Marian Kazimierz
302
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:
HERDER Marian Kazimierz
302
z listy nr 24 KWW "NIEZALEŻNI" PLUS
GROCHOWSKI Robert Henryk
337
z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY SLD
DROGOWSKI Kazimierz
405
z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY SLD
MICZKO Anna
420
z listy nr 23 KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
 
Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 3 mandaty.
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1. Głosów ważnych oddano
778
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 1 — KOMITET WYBORCZY SLD
418
1) JAGODZIŃSKI Kazimierz
216
2) KOWALCZYK Jan
104
3) PAJĄK Lucyna
98
Lista nr 2 — KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
531
1) DOLNY Antoni Feliks
249
2) GUGNACKI Zdzisław
150
3) PUKOWNIK Marian Antoni
132
Lista nr 21 — KWW FORUM 2010
35
1) DASZKOWSKI Bronisław Marian
35
Lista nr 22 — KWW ALTERNATYWA 2010
97
1) GROCHOWSKI Dominik
97
Lista nr 23 — KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
333
1) HORYD Kazimierz
199
2) KUFFEL Renata
134
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:
HORYD Kazimierz
199
z listy nr 23 KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
JAGODZIŃSKI Kazimierz
216
z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY SLD
DOLNY Antoni Feliks
249
z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
 
Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 3 mandaty.
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1. Głosów ważnych oddano
873
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 1 — KOMITET WYBORCZY SLD
439
1) WAŃKE Danuta
224
2) MIERZEJEWSKA Irena
120
3) BARTOSZEK Alina Małgorzata
95
Lista nr 2 — KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
528
1) GRZECA Zdzisław Jan
240
2) SZPOJDA Bogumił Jakub
182
3) TOMASZEWSKI Stanisław
106
Lista nr 22 — KWW ALTERNATYWA 2010
225
1) BECZYŃSKI Leszek Piotr
69
2) HOCHEL Piotr
113
3) KOWALSKI Stanisław
43
Lista nr 23 — KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
505
1) DZIARNOWSKI Henryk
227
2) PAWEŁCZAK Bartłomiej
154
3) PESTKA Mirosław Benedykt
124
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:
WAŃKE Danuta
224
z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY SLD
DZIARNOWSKI Henryk
227
z listy nr 23 KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
GRZECA Zdzisław Jan
240
z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Frekwencja w Gminie Sępólno Krajeńskie wyniosła 39,57%.

Wytworzył: Administrator (23 listopada 2010)
Opublikował: Administrator (24 listopada 2010, 15:09:10)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 3225

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij